sprawdź pogodę

2013.09 - Doradca techniczno-handlowy

Opublikowano: 12.09.2013
Watt S.A. producent kolektorów słonecznych w związku z dynamicznym rozwojem struktur poszukuje osób na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie

Doradca techniczno-handlowy ma za zadanie realizowanie strategii sprzedaży produktów firmy, kreowanie wizerunku oraz budowanie pozycji lidera na rynku.

obowiązki:

  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Prowadzanie szkoleń i prezentacji;
  • Raportowanie;

wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne);
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rynku branży instalacyjnej;
  • Znajomość jęz. angielskiego (dodatkowy atut);
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Gotowość do częstych wyjazdów;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Kreatywność, zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy.

oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnie zarządzanym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Pakiet szkoleń;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od wyników;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@watt.pl z dopiskiem HANDL/09/13.

 Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

menu aktywne