sprawdź pogodę

nagrody i wyróżnienia

   
Sebastian Paszek wśród odznaczonych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Z okazji Święta Wolności prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe osobom aktywnie zagospodarowującym polską wolność w różnych dziedzinach życia: kulturze, biznesie, nauce. Uroczyste wręczenie miało miejsce 4 czerwca 2013 roku.

Wśród odznaczonych przedsiębiorców znalazł się Sebastian Paszek, który otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości, za osiągnięcia w promowaniu polskiej myśli technicznej.

"Chcę podziękować i serdecznie prosić, by państwa działalność zawsze świadczyła o tym, że świadomie i z determinacją cały czas dbamy o polską wolność" – powiedział prezydent, dziękując za konsekwentne i umiejętne korzystanie z wolności ojczyzny, które wzbogaca ją o nowe doświadczenie i umiejętności.

Jesteśmy niezmiernie dumni z przyznanego twórcy Watt S.A. odznaczenia, które motywuje nas do dalszych, jeszcze większych wysiłków.

 

 

 

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

Prezydent Bronisław Komorowski wręczył Nagrodę Gospodarczą Prezydenta 14 czerwca w Poznaniu podczas obchodów 90-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagrodę odebrał Marek Szymański, dyrektor zarządzający Watt. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP została przyznana w kategorii „Zielona gospodarka”.

 

To najbardziej prestiżowa, honorowa Polska nagroda dla liderów innowacyjności. Otrzymują ją firmy nominowane przez instytucje i organizacje według jasnych kryteriów, które podlegają rygorystycznej ocenie niezależnego jury przy Prezydencie RP. Nagrody przyznawane są tylko w czterech kategoriach.

czytaj więcej...

 

 

 

 

Laureat GreenEvo

Technologia łączenia rurek miedzianych z absorberem w najsprawniejszych kolektorach WATT 4000 oraz w popularnych kolektorach WATT 3000 została wyróżniona w 2010 roku w konkursie Akcelerator Zielonych Technologii w ramach programu GreenEvo (patronat Ministra Środowiska). Firma Watt jest jednym z trzynastu laureatów tego prestiżowego konkursu.

AZT promuje najbardziej obiecujące polskie technologie proekologiczne na rynkach zagranicznych.

plik PDFGreenEvo o Watt

plik PDFGreenEvo Certyfikat

plik PDFGreenEvo List Gratulacyjny

plik PDFBroszura promocyjna

czytaj więcej...

 

 

 

„Lider Świata Energii”

Statuetkę Lidera Świata Energii odebrał Sebastian Paszek, prezes Watt sp. z o.o., 20 września 2011 r. podczas Wielkiej Gali w hotelu Raddison Blu w Warszawie na zakończenie Międzynarodowej Konferencji Energetycznej EUROPOWER.

Nagrody są przyznawane ludziom i firmom w sposób znaczący wpływającym na rozwój rynku energetycznego w Polsce. Głównym celem konkursu jest promowanie ochrony środowiska i prezentowanie najlepszych praktyk biznesowych.
Nagroda przyznawana jest przez redakcję miesięcznika Świat Energii w 7 kategoriach. Kapitułę konkursu tworzy 20 znanych polityków, przedstawicieli świata nauki i biznesu.

 

 

 

 

 

„Ten, który zmienia polski przemysł”

Firma Watt Sp. z o.o. otrzymała tytuł „Tego, który zmienia Polski Przemysł” za umiejętność przewidywania, wyczucie i współkreowanie trendu rynkowego, odwagę i rozmach w inwestowaniu, innowacyjność w dziedzinie „zielonych technologii”.

Tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł” przyznaje redakcja opiniotwórczego miesięcznika gospodarczego „Nowy Przemysł” i portalu gospodarczego wnp.pl. Tegoroczne nagrody przyznano już po raz jedenasty. Kolegium redakcyjne nagradza za konkretne dokonania - firmy, instytucje, osoby publiczne oraz wyróżnia te wydarzenia, które miały wpływ na pozytywne zmiany w polskiej gospodarce. Kandydatów do nagrody typują laureaci z poprzednich lat.

W uroczystej wieczornej gali w czwartek 3 lutego w warszawskim hotelu Sheraton uczestniczyli...

 

 

 

 

 

Lider równych szans

Dyplom „Biznesowego lidera równych szans” przyznała - w tym roku po raz pierwszy - Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych Polprom. Prezes firmy Watt Sebastian Paszek został nagrodzony za „łączenie działalności gospodarczej ze społeczną".

  • Dyplom „Biznesowego lidera równych szans”.
  • W tym roku po raz pierwszy - Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych Polprom.
  • Prezes firmy Watt Sebastian Paszek został nagrodzony za „łączenie działalności gospodarczej ze społeczną".

 

 

 

 

 

Lodołamacz 2009

w kategorii Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna Lodołamacz 2009 i srebrny medal: Sebastian Paszek – właściciel firmy WATT

Lodołamacz 2009„Filozofię działania swojego przedsiębiorstwa oparł na innowacyjności technologii produktu i organizacji działań. Wyrazem sukcesu rynkowego firmy pana Sebastiana Paszka jest Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Budownictwa POLEKO 2005, szereg certyfikatów i dopuszczeń rynkowych, pozwalających firmie Watt na działalność poza granicami kraju.

 

Pan Sebastian Paszek sukcesem w prowadzonej działalności gospodarczej, wyraziście i skutecznie przełamuje stereotyp osoby niepełnosprawnej, pokazując nam wszystkim, że wizja i konsekwencja w działaniu pozwalają przezwyciężyć wszelkie ograniczenia.”

 

 

 

KrzyĹź Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski 2 -minipx.jpg  KrzyĹź Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski 1 -minipx.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

 

 

 

 

 

Green Evo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lider Świata Energii

 

 

 

 

 

 

Lider równych szans

 

 

 

 

Lodołamacz 2009

menu aktywne