sprawdź pogodę

aktualności

 

Ten który zmienia polski przemysł

 

Firma Watt Sp. z o.o. otrzymała tytuł „Tego, który zmienia Polski Przemysł” za umiejętność przewidywania, wyczucie i współkreowanie trendu rynkowego, odwagę i rozmach w inwestowaniu, innowacyjność w dziedzinie „zielonych technologii”.

 

Tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł” przyznaje redakcja opiniotwórczego miesięcznika gospodarczego „Nowy Przemysł” i portalu gospodarczego wnp.pl. Tegoroczne nagrody przyznano już po raz jedenasty. Kolegium redakcyjne nagradza za konkretne dokonania - firmy, instytucje, osoby publiczne oraz wyróżnia te wydarzenia, które miały wpływ na pozytywne zmiany w polskiej gospodarce. Kandydatów do nagrody typują laureaci z poprzednich lat.

 

W uroczystej wieczornej gali w czwartek 3 lutego w warszawskim hotelu Sheraton uczestniczyli politycy, menedżerowie największych firm przemysłowych w kraju, a także przedstawiciele światowych koncernów inwestujących w Polsce.

‑ Elitarne grono naszych laureatów z lat poprzednich tworzą zarówno potentaci branż, jak i mniejsze, dynamiczne firmy, które w interesujący sposób wykorzystują rynkowe szanse. Wśród „Tych, którzy zmieniają polski przemysł" nie brakuje uznanych autorytetów, współautorów dziejowych przemian, odpowiedzialnych polityków sprzyjających wzrostowi gospodarki. Od 2000 roku przyznaliśmy ponad sto tytułów. Uhonorowani - firmy, instytucje, osoby publiczne - tworzą z roku na rok bogatszy, zbiorowy portret polskiej gospodarki ‑ powiedział Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP i wydawca „Nowego Przemysłu”.

 

Wśród tegorocznych wyróżnionych znaleźli się Aleksander Grad, minister Skarbu Państwa RP, prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, PKO Bank Polski SA, firmy Boryszew SA oraz Izostat SA, PKP Cargo i Wojciech Balczuna, prezesa firmy, Lubelski Węgiel BOGDANKA, Lotniska regionalne w Polsce, General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA.

 

Galę przyznania tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł” poprzedziło Forum Zmieniamy Polski Przemysł - impreza z udziałem najważniejszych osób w polskiej i europejskiej gospodarce. Co roku organizatorzy goszczą blisko 1000 osób: przedstawicieli zarządów czołowych polskich przedsiębiorstw, przedstawicieli rządu, parlamentu, administracji publicznej i mediów.

 

plik PDF Uzasadnienie nadania tytułu "Ten, który zmienia polski przemysł"

 

Więcej zdjęć z wręczenia nagrody "Ten, który zmienia polski przemysł".

 

Relacja z Gali wręczenia nagród 3 lutego 2011 również na stronie http://www.wnp.pl/


 

 

nagrodaWATT-minipx.jpg

Tytuł "Tego, który zmienia polski przemysł" dla Watt Sp. z o.o.

   

gala_wnp-minipx.jpg

Nagrodę przyznaje redakcja miesięcznika gospodarczego "Nowy Przemysł"

gala_wnp3-minipx.jpg

Uhonorowani tworzą zbiorowy portret polskiej gospodarki

   

gala_wnp4-minipx.jpg

To nagroda za konkretne dokonania, które miały wpływ na pozytywne zmiany w polskiej gospodarce

 

 

menu aktywne