sprawdź pogodę

aktualności

 

Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy

 


 
Podczas poznańskich Targów Instalacje 2012 firma Watt zaprezentowała nowe katalogi produktów w podstawowych kategoriach eSens, LAJT, ZONDA. Uzupełnieniem oferty jest katalog AustriaEmail, którego WATT jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem.
Wiosenna oferta kolektorów słonecznych Watt pod marką eSense to najwyższej światowej klasy urządzenia do podgrzewania wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania. Produkowane są z wykorzystaniem unikatowej polskiej technologii, która w ostatnich latach otrzymała szereg prestiżowych nagród i wyróżnień. Katalog prezentuje także zasady doboru i montażu systemów słonecznych WATT oraz osprzęt solarny.
Katalog marki LAJT prezentuje panele solarne w popularnych zestawach dopasowanych do różnorodnych potrzeb od domków letniskowych, aż po wspomaganie basenów. W katalogu zamieszczono informacje o nowych kolektorach aluminiowych i próżniowych WATT, wraz z przewodnikiem po systemach solarnych WATT.
ZONDA to linia pomp ciepła wykorzystujących powietrze atmosferyczne do podgrzewania CWU i zasilania domowego CO. Wydajne pompy ciepła ZONDA można dopasować do współpracy z kolektorami słonecznymi WATT oraz innymi urządzeniami grzewczymi. Zasady działania i doboru – w wiosennym katalogu.
Katalog urządzeń AustriaEmail obejmuje podgrzewacze, podgrzewacze o dużej wydajności grzewczej, zbiorniki buforowe, podgrzewacze solarne, grzałki i osprzęt do podgrzewaczy, podgrzewacze i zbiorniki typu kombi, a także pompy ciepła.

 

Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy który odbędzie się 20 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, będzie ważnym wydarzeniem w dziedzinie międzynarodowego handlu i inwestycji.

 

Według oficjalnego oświadczenia wydanego przez Biały Dom, w dyskusji przy okrągłym stole uczestniczyć będą Sekretarz Handlu, John Bryson, Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak, urzędnicy państwowi wyższego szczebla ze Stanów Zjednoczonych i Polski. W obradach wezmą również udział przedstawiciele polskich i amerykańskich firm zrzeszonych w Amerykańskiej Izbie Handlowej w Polsce, Polsko-Amerykańskiej Radzie Biznesu i Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, w tym Sebastian Paszek, prezes WATT S.A.

 

Szczyt Gospodarczy będzie „sprzyjać dyskusji i współpracy rządu oraz sektora prywatnego w celu określenia nowych możliwości handlowych, promowania innowacyjności, działalności badawczo-rozwojowej a także zmierzenia się z barierami utrudniającymi wzrost wielkości wymiany handlowej.”

 

W przygotowaniu do Szczytu, USA i Polska zaktywizowały swoje środowiska biznesowe w celu zidentyfikowania i ustalenia priorytetów dotyczących możliwości współpracy oraz ograniczeń.

 

czytaj więcej

 


3.jpg4.jpg

5.jpg

2.jpg

menu aktywne