sprawdź pogodę

media o nas

       
Gramwzielone.pl - Prezydent odwiedził fabrykę czołowego...

...polskiego producenta kolektorów słonecznych
Wczoraj prezydent Bronisław Komorowski odwiedził firmę Watt. Na spotkaniu z prezesem Sebastianem Paszkiem prezydent rozmawiał m.in. o sytuacji na polskim rynku kolektorów 

18.09.2013
onet.pl - Kolektory słoneczne na dachu Pałacu Prezydenckiego?

Podczas podróży na Dolny Śląsk prezydent Bronisław Komorowski odwiedził firmę Watt. Na spotkaniu prezydent rozmawiał m.in. o sytuacji na polskim rynku kolektorów słonecznych, rządowych dopłatach i inwestycjach z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

17.09.2013
Puls Biznesu - Wojna domowa w kolektorach

Część firm z branży próżniowych kolektorów słonecznych uważa, że NFOŚiGW je dyskryminuje. Inne się cieszą.

22.08.2013
 
Dziennik GP - Polskie dachy nie dla chińskich kolektorów

Nowe zasady dopłat faworyzują krajowych producentów - skarżą się importerzy. Nie chcemy przepłacać - tłumaczą urzędnicy.

5.08.2013
WPROST - Polska kasa, chiński zysk

Rząd wydaje 450 mln zł na program dofinansowania instalacji kolektorów słonecznych. I tworzy przepisy, które nabijają kabzę producentom CHIŃSKIEJ TANIOCHY.

22.07.2013
Kapitał Województwa Śląskiego - Watt. Z miłości do Ziemi

Czwartego czerwca 2013 roku Sebastian Paszek, prezes produkującej kolektory słoneczne firmy Watt odebrał z rąk prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Odznaczenie to było uhonorowaniem jego piętnastoletniej, pełnej sukcesów działalności. 

28.06.2013
 
wnp.pl - System dopłat faworyzuje chińskie kolektory

Naszym zdaniem system dopłat do kolektorów słonecznych faworyzuje te o większej powierzchni brutto, czyli chińskie i nie jest do końca sprawiedliwy - mówi Kamil Jeziorko, specjalista ds. marketingu w Watt.

26.06.2013
Chińskie kolektory słoneczne zamiast promieni pochłaniają dotacje

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska rozdysponował właśnie połowę dotacji przeznaczonej na kolektory słoneczne. Niestety zasady przyznawania wsparcia od początku...

26.06.2013
muratorplus.pl - Program NFOŚiGW dobry, ale...

Od 2000 roku stale wzrasta w Polsce produkcja i sprzedaż kolektorów słonecznych. Zapotrzebowanie na kolektory słoneczne bardzo wzrosła w roku 2011, gdy NFOSiGW ruszył z programem dopłat...

23.05.2013
 
strona: 12


menu aktywne