sprawdź pogodę

aktualności

 

Certyfikat środowiskowy dla WATT

 

watt_08.jpg7 lipca 2011 roku zakończył się pozytywnie proces certyfikacji zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem zgodnego z wymaganiami norm: ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004. Audit przeprowadzony został przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV NORD  i zakończył się nadaniem certyfikatu na zgodność z wymienionymi standardami.

 

System Jakości wymusza jednolitą i powtarzalną jakość wyrobów oraz dążenie do ich ciągłego doskonalenia.

 

Oba systemy zarządzania gwarantują klientom Watt najwyższą, stabilną jakość. Potwierdzają ponadto spełnienie wszystkich wymagań prawnych dotyczących produkowanych przez Watt wyrobów
i oddziaływania firmy na środowisko naturalne.

 

TUV_NORD_CERT-minipx.jpg

 

System zarządzania jakością według ISO 9001 to zarówno zobowiązanie wobec klientów, jak również renoma i uznanie w skali międzynarodowej, gwarantujące dalszy rozwój naszej firmy, jak i stabilną pozycję na rynku.
Wdrożony System Jakości wymusza jednolitą i powtarzalną jakość wyrobów oraz dążenie do ich ciągłego doskonalenia. Pozwala uporządkować organizację firmy, ułatwia nadzór nad prowadzonymi działaniami oraz sporządzaną dokumentacją.
Certyfikat zgodności systemu z normą ISO 14001 jest dowodem na stałe dążenie naszej firmy do poprawy działalności środowiskowej, identyfikowania potencjalnych zagrożeń dla środowiska naturalnego wynikających z prowadzonej działalności oraz ciągłego doskonalenie tych obszarów.


 

 

menu aktywne