sprawdź pogodę

aktualności:

 

wybierz dział:

 

multimedia:

Informacja o ogłoszeniu upadłości.
W dniu 10 lutego 2016r. Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział X Gospodarczy postanowieniem sygnatura akt X GU 577/15/1 ogłosił upadłość likwidacyjną spółki WATT Spółka Akcyjna w Sosnowcu.

czytaj więcej...
zobacz wszystkie aktualności...

 

 

znajdź nas na:

FacebookGoogle+TwitterYouTube

 

Słońce to najlepsze, niewyczerpalne, bezpłatne źródło czystej i odnawialnej energii, która dostępna jest niemalże wszędzie. Odpowiednio zainstalowane kolektory słoneczne i baterie słoneczne pozwolą Państwu zaoszczędzić zużycie energii. Nasza firma, na stronie której mamy przyjemność Państwa gościć, od wielu już lat wytycza nowe kierunki rozwoju technologii solarnych i poszukuje coraz to efektywniejszych sposobów wykorzystania niewyczerpalnej energii słonecznej. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów, oferujemy produkty będące wydajnym i niedrogim w eksploatacji źródłem ciepła.

W naszej ofercie, znajdziecie Państwo wysokiej klasy, niedrogie i nowoczesne baterie słoneczne, kolektory słoneczne zarówno płaskie, jak i kolektory próżniowe. Technologie opracowywane przez naszą firmę przyczyniają się do redukcji emisji CO2. Niejednokrotnie wyprzedzają unormowania prawne w tym zakresie. Oferowane przez nas baterie słoneczne, kolektory słoneczne, w tym kolektory próżniowe wyróżniają się ponadprzeciętną efektywnością, jak również wysoką wydajnością energetyczną. Dostarczane przez nas produkty są nie tylko trwałe, ale także łatwe i szybkie w montażu.

Wierzymy, że poprzez nasze działania poprawimy jakość życia obecnych i przyszłych pokoleń. Naszym Klientom zapewniamy nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także profesjonalną obsługę.
docenili nas:

GreenEvo Nagroda Prezydenta RP SOLAR KEYMARK ISO 9001:2008.jpg POL-EKO Innowacyjna Gospodarka


Program Regionalny Program RegionalnyEuropejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

menu aktywne